bip.gov.pl
RSS
A A A K
SmodBIP

Pracownicy placówek

Kadra

p.o. Dyrektor GZS – mgr Grażyna Burska

Kierownik Gminnej Szkoły Podstawowej i Gminnego Gimnazjum – mgr Marta Zając

Kierownik Szkoły Filialnej w Lipkach – mgr Stanisław Bazylewicz

Kierownik Szkoły Filialnej w Łukowicach Brzeskich – mgr Agata Kuziemska

Kierownik Gminnego Przedszkola Publicznego – mgr Jolanta Letkiewicz

Wychowanie przedszkolne – mgr Iwona Piontkowska, mgr Dorota Bochen, mgr Krystyna Derecka, mgr Anna Wołkowska,mgr Joanna Musiał, mgr Małgorzata Chromik

Nauczanie początkowe i zintegrowane – mgr Monika Malinowska, mgr Marzena Kołodziej,  mgr Iwona Skrobich, mgr Bogusława Przybylska, mgr Iwona Redka, mgr Joanna Grabowska, mgr Dorota Kołodziej, mgr Urszula Szczepocka, mgr Irena Jelonek, mgr Aleksandra Kamińska-Niziołek, mgr Halina Macierzyńska, mgr Bernadetta Buczkowska, mgr Mariola Czekalska

Język polski – mgr Joanna Sajdak, mgr Agnieszka Rudzka-Pękala, mgr Elżbieta Danieliszyn-Wróbel, mgr Monika Bauk, mgr Grażyna Burska, mgr Monika Klin-Sopala, dr Bartosz Olszewski

Historia – mgr Marzena Łyczak, mgr Janusz Zieliński

Język angielski – mgr Elżbieta Danieliszyn-Wróbel, mgr Mariola Gancarczyk, mgr Agnieszka Krzywicka, mgr Monika Klin-Sopala, mgr Marta Bartoszewska

Język niemiecki – mgr Katarzyna Grygier, mgr Wojciech Kaszub

Matematyka – mgr Anna Zacharewicz, mgr Elżbieta Seretna, mgr Anna Bromboszcz, mgr Joanna Kafel- Szymańska, mgr Agnieszka Góralczyk

Przyroda - mgr Magdalena Tabiszewska, mgr Dorota Kołodziej, mgr Małgorzata Heflich, mgr Agata Kuziemska

Geografia – mgr Małgorzata Heflich

Biologia – mgr Małgorzata Meflich

Fizyka – mgr Joanna Kafel-Szymańska

Chemia – mgrEwa Trzonkowska

Informatyka – mgr Krzysztof Kowalczyk, mgr Anna Bromboszcz, dr Wiesława Panek, mgr Agata Kuziemska, mgr Agnieszka Góralczyk

Zajęcia plastyczne/artystyczne – mgr Marzena Łyczak, mgr Krzysztof Kowalczyk

Zajęcia techniczne – mgr Ewa Kielman, mgr Agata Kuziemska

Muzyka – mgr Bernadetta Buczkowska

Wychowanie do życia w rodzinie – mgr Iwona Redka, mgr Iwona Skrobich

Wiedza o społeczeństwie – dr Bartosz Olszewski

Wiedza dla bezpieczeństwa – mgr Krzysztof Kowalczyk

Religia – ks. Stanisław Grzechynka, ks. Janusz Durlik, ks. Marek Staniszewski, mgr Anna Antonowicz

Wychowanie fizyczne – mgr Alina Mirowska, mgr Marcin Tabiszewski, mgr Wojciech Kaszub, mgr Stanisław Bazylewicz, mgr Agnieszka Góralczyk

Świetlica szkolna - mgr Marta Muzyka

Biblioteka szkolna – mgr Szymon Gancarczyk

Pedagog szkolny- mgr Małgorzata Szyrwińska

 

Administracja i księgowość:

Główna księgowa - mgr Sabina Nowak

Kierownik gospodarczo-kadrowy – mgr Agata Silarska

Referent administracyjny - mgr Elżbieta Książek

Specjalista ds. księgowości – Wiesława Czuba

Referent ds. księgowości – mgr inż. Bożena Fieszak

Obsługa:

Jadwiga Jaremkiewicz- pracownik gospodarczo-obsługowy

GSP i GG – Leokadia Kiljan, Ewa Kozłowska, Dorota Kuliczkowska, Wanda Raciborska, Beata Rudzka, Mieczysław Furtak, Jerzy Mazurkiewicz, Katarzyna Łobodziec

SF Lipki – Elżbieta Arciszewska, Bożena Piszczek

SF Łukowice Brzeskie – Elżbieta Zakowicz,Jan Lehmann

GPP – Janina Kucyniak, Edyta Kukurowska, Aneta Szymek, Ewa Wrońska, Zdzisław Uryga, Katarzyna Szymanek

GPP Oddz. w Brzezinie – Katarzyna Kruczek

GPP Oddz. w Lipkach – Zofia Kuta



Opublikował: Sabina Nowak
Publikacja dnia: 15.07.2015
Podpisał: Sabina Nowak
Dokument z dnia: 27.05.2014
Dokument oglądany razy: 1 901